Habotest HT632 nedvességmérő
A HT632 önkalibráló nedvességmérő precíz mérést tesz lehetővé. A könnyen leolvasható színes LCD-kijelző a legfontosabb információkkal szolgál. A választható 7 alapértelmezett beállítással könnyedén az Ön igényeihez igazíthatja a készülék működését. A mértékegységet is módosíthatja. Ez a kicsi és praktikus mérő számos alkalmazásra alkalmas. 3 db AAA 1,5 V-os elem szükséges, amelyeket külön kell megvásárolni. A HT632 automatikusan kikapcsol egy bizonyos ideig tartó inaktivitás után.
Használati kényelem
A készülék tiszta, színes HD kijelzővel van felszerelve. Ennek köszönhetően a mérő használata sokkal egyszerűbb és kényelmesebb. Könnyen leolvashatja a mérési eredményeket. A mérő emellett könnyű, kompakt és kézreálló – kivételes használati kényelmet biztosít, és az esetleges szállítása sem okoz gondot.
7 beállítás - sok felhasználási lehetőség
A HT632 akár 7 beállítást kínál, amelyek lehetővé teszik számos anyag nedvességtartalmának mérését – nem csak a fa esetében. Ez a sokoldalú műszer egyaránt alkalmas tégla-, beton-, gipsz-, cement- és akár papírkartonhoz is. Tehát sokféleképpen használhatja. A mérővel több pontból is átlagos mérést végezhet.
További előnyök
A Habotest márkájú mérő rendkívül praktikus – ennek egyik oka a mellékelt önkalibráló burkolat. A készülék adattárolásra is képes, a mértékegység (°C/°F) változtatási lehetőségnek köszönhetően pedig mindenki számára felhasználóbarátnak bizonyul. A HT632 könnyen kezelhető a könnyen elérhető gomboknak köszönhetően. Gyorsan be- és kikapcsolhatja a mérőt, valamint kiválaszthatja az anyagot.